Dracula games
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dracula games

Dobrodosli na najbolji forum za zabavu i gamere
 
PrijemPortalliTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 King of the hill - Kralj brda

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Dracula
Admin
Admin
Dracula


Broj poruka : 71
Godina : 32
Location : Net
Datum upisa : 28.11.2007

King of the hill - Kralj brda Empty
PočaljiNaslov: King of the hill - Kralj brda   King of the hill - Kralj brda Icon_minitimeSre Nov 28, 2007 8:16 pm

Pravila igre su sledeca:
Evo ja npr pocnem sa Ja sam kralj brda,sledeci moze da kaze "onda ja dodjem i ubijem te puskom i sad sam ja kralj brda",pa onda sledeci,pa dalje...Smislite sto originalnije odgovore
Evo ja cu da pocnem

Ja sam kralj brda
Arrow
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dracula-games.forumsr.com
Dadyan
Peasant
Peasant
Dadyan


Broj poruka : 2
Datum upisa : 29.11.2007

King of the hill - Kralj brda Empty
PočaljiNaslov: Re: King of the hill - Kralj brda   King of the hill - Kralj brda Icon_minitimeSub Dec 01, 2007 9:58 pm

"onda ja dodjem i udarim te shunkaricom i ti umres i ja sam kralj brda"


hahaha lol!
Nazad na vrh Ići dole
Dante
Spammer
Spammer
Dante


Broj poruka : 8
Godina : 31
Location : Somewhere on NET
Datum upisa : 28.11.2007

King of the hill - Kralj brda Empty
PočaljiNaslov: Re: King of the hill - Kralj brda   King of the hill - Kralj brda Icon_minitimeNed Dec 02, 2007 8:54 pm

Onda dotrchim ja, totalno te smorim pa ti izvsrshish samoubistvo i sad sam ja king of the hill
Nazad na vrh Ići dole
Vampire bride
Peasant
Peasant
Vampire bride


Broj poruka : 26
Datum upisa : 10.01.2008

King of the hill - Kralj brda Empty
PočaljiNaslov: Re: King of the hill - Kralj brda   King of the hill - Kralj brda Icon_minitimeČet Jan 10, 2008 1:58 am

i onda dodem ja i popim ti svu krv i sad sam ja kraljica brda...
bwahahahahahaha...
Nazad na vrh Ići dole
http://inlovewithshadow.blog.hr/index.2.html
Smithex
Peasant
Peasant
Smithex


Broj poruka : 7
Godina : 29
Datum upisa : 27.01.2008

King of the hill - Kralj brda Empty
PočaljiNaslov: Re: King of the hill - Kralj brda   King of the hill - Kralj brda Icon_minitimePon Jan 28, 2008 11:47 am

Onda se ja jedva nekako ficom uspem uz to brdo, i ubijem te izduvnim gasovima ove maasine, i ja sam sada kralj brda.
Nazad na vrh Ići dole
Dracula
Admin
Admin
Dracula


Broj poruka : 71
Godina : 32
Location : Net
Datum upisa : 28.11.2007

King of the hill - Kralj brda Empty
PočaljiNaslov: Re: King of the hill - Kralj brda   King of the hill - Kralj brda Icon_minitimePon Jan 28, 2008 4:13 pm

dodjem ja ponovo,polijem ja ficu benzinom,zapalim ti izgoris i umres i kad ono,opet ja sam kralj brda...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dracula-games.forumsr.com
Smithex
Peasant
Peasant
Smithex


Broj poruka : 7
Godina : 29
Datum upisa : 27.01.2008

King of the hill - Kralj brda Empty
PočaljiNaslov: Re: King of the hill - Kralj brda   King of the hill - Kralj brda Icon_minitimePet Feb 01, 2008 12:41 pm

A onda ja odem na klanje prasaca, najedem se bijelog luka, i lijepo dodjem tebi i ti crknes od egzoticnog mirisa i sad sam ja kralj brda.
Nazad na vrh Ići dole
Vampire bride
Peasant
Peasant
Vampire bride


Broj poruka : 26
Datum upisa : 10.01.2008

King of the hill - Kralj brda Empty
PočaljiNaslov: Re: King of the hill - Kralj brda   King of the hill - Kralj brda Icon_minitimePon Feb 11, 2008 2:57 am

lol!
i dodem ja probijem ti srce kolcem koji dijeluje na tebe ali mene ne...
i sad sam ja kraljica brda...
Nazad na vrh Ići dole
http://inlovewithshadow.blog.hr/index.2.html
Dracula
Admin
Admin
Dracula


Broj poruka : 71
Godina : 32
Location : Net
Datum upisa : 28.11.2007

King of the hill - Kralj brda Empty
PočaljiNaslov: Re: King of the hill - Kralj brda   King of the hill - Kralj brda Icon_minitimeČet Feb 14, 2008 1:19 pm

Odem ja do Djuru na benzinsku pumpu,kupim 5l benzin,upaljac i cigare,odmah upalim cigaru.Kad dodjem na brdo polijem te benzinom,ti pocnes da beziz,a ja samo bacim cigaru i ti izgoris,sto znaci da sam ja kralj brda...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dracula-games.forumsr.com
Vampire bride
Peasant
Peasant
Vampire bride


Broj poruka : 26
Datum upisa : 10.01.2008

King of the hill - Kralj brda Empty
PočaljiNaslov: Re: King of the hill - Kralj brda   King of the hill - Kralj brda Icon_minitimeNed Feb 17, 2008 12:18 am

crule... Suspect

dodem ja...
i pocnem te ljubit...
i ljubim te ja...
i sve super...
i onda ti se spustim do vrata i pregrizem ti zilu...
i ti mi jadan iskrvaris sto znaci da sam ja kraljica brda...
Nazad na vrh Ići dole
http://inlovewithshadow.blog.hr/index.2.html
Smithex
Peasant
Peasant
Smithex


Broj poruka : 7
Godina : 29
Datum upisa : 27.01.2008

King of the hill - Kralj brda Empty
PočaljiNaslov: Re: King of the hill - Kralj brda   King of the hill - Kralj brda Icon_minitimeNed Feb 17, 2008 4:42 pm

Odjednom sve postane tamno, i magla se spusti, i hladnoca te obavije. Cujes zvona crkvena u daljini. I onda me vidis kako iz daljine samo klizim prema tebi, sa dugim crnim ogrtacem, i velikim sesirom pognute glave. sve predosjeca na katastrofu. Prilazim tebi glave pognute vise nego ikad. Strah se obavija oko tebe. Hladnoca ti struji kroz vene. Stojim naspram tebe, i skidam ogrtac. Ruke mi se polako podizu prema sesiru. Ne vidis mi oci, ali ih ni ne zelis vidjeti. Dodirujem sesir, i polako ga skidam. I tada vidis: nemam zjenice. Oci su mi bjele. Zelis vrisnuti, zelis pobjeci, ali si prikoovan za to mjesto na kojem stojis. Moja desna ruka na kojoj se nalazi crna rukavica, se polako priblizava tvom vratu. dodirujem tvoj vrat, a strah ti dostize vrhunac. Uhvatim te za vrat, i (dajte dosadilo mi pisat) i frknem te u vasionu, i ja sam kralj brda.
Nazad na vrh Ići dole
Vampire bride
Peasant
Peasant
Vampire bride


Broj poruka : 26
Datum upisa : 10.01.2008

King of the hill - Kralj brda Empty
PočaljiNaslov: Re: King of the hill - Kralj brda   King of the hill - Kralj brda Icon_minitimePon Feb 18, 2008 3:26 am

kako jebeni opis...
aaaa...
sexy...
ja dodem i odrezem ti jaja...
ti izkrvaris...
i sad sam ja kraljica brda...
Nazad na vrh Ići dole
http://inlovewithshadow.blog.hr/index.2.html
Smithex
Peasant
Peasant
Smithex


Broj poruka : 7
Godina : 29
Datum upisa : 27.01.2008

King of the hill - Kralj brda Empty
PočaljiNaslov: Re: King of the hill - Kralj brda   King of the hill - Kralj brda Icon_minitimeSre Feb 27, 2008 8:36 pm

U tom slucaju ajmo jos jedan jebeni opis (sad malo manje jeben):

Stojis na tom brdu, ali se ne osjecas ugodno. Iznenada te okruzi vatreni prsten na zemlji. Vidis mene kako prolazim kroz vatru, ne opecen. Dugi, crni ogrtac mi se vuce po zemlji. Polako se priblizavam tebi, ali ti znas da se tebi ne priblizuje bice, ti znas da se tebi priblizava unistenje. Oci mi pocrvene, jarka crvena svijetlost mi svijetli iz ociju. Nebo je u istom tonu sa mojim ocima. Stanem. Prestanem se kretati. Pogledam duboko u tvoje oci. Ti znas sta slijedi, i svjesna si toga, i zelis pobjeci, nestati sa tog mjesta, biti sto dalje od unistenja koje za sobom sijem. Ali ne mozes. Jednostavno te tvoje tijelo ne zeli slusati. Iznenada crna munja para nebo, udara u tvoje grudi, i odize te od zemlje. Lebdis na maloj visini, i treses se. Iznenada: poslednji krik u agoniji pred svrsetak tvog zivota. I umres. Polako se priblizavam tvom bezivotnom tijelu. Vidim sta sam sposoban uraditi. Vidim da u meni vise nema straha od jacih demona koji su mocniji, jer sam sada JA najjaci demon sa najjacom moci. Znam da je to brdo samo moje, i ako neko dodje, ja cu ga docekati i biti cu spreman za borbu!


(cini se da ipak ne mogu bez jednako jebenih opisa Very Happy )
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





King of the hill - Kralj brda Empty
PočaljiNaslov: Re: King of the hill - Kralj brda   King of the hill - Kralj brda Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
King of the hill - Kralj brda
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Dracula games :: Sve i svasta :: Forumske igre-
Skoči na: